NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » #KREDYT #KONSOLIDACYJNY » POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA BANK MILLENNIUM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Pożyczka Konsolidacyjna Bank Millennium

pożyczka konsolidacyjna bank millennium
  
jazz
19.11.2018 10:47:50
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 2436 #2608320
Od: 2013-4-4


Ilość edycji wpisu: 1


POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA BANK MILLENNIUM


Pożyczka Konsolidacyjna

Jeden ruch, a komfort przez wiele lat

Przenieś do nas kredyt, to się opłaca!

Skontaktuj się z doradcą

Promocja
Dokumenty
Jak otrzymać

Nowa promocja już trwa!

Promocja "Zmień bank swojego kredytu – II edycja" z ubezpieczeniem Bezpieczna Pożyczka

Skorzystaj z promocji i przenieś swoje kredyty do Banku Millennium (RRSO 14,68%)!

Połącz swoje należności (jak np. zadłużenie na karcie kredytowej lub limicie w koncie, pożyczki gotówkowe, kredyty) i płać jedną wygodną ratę:

oprocentowanie 5,7% od kwoty konsolidowanych środków
prowizja 0% od kwoty konsolidowanych środków
ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka

Skontaktuj się z doradcą

Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Konsolidacyjnej z promocją „Zmień Bank swojego kredytu II edycja”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,68%,całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 245,06 zł (w tym 17 504,62 zł jako kwota przeznaczona na konsolidację produktów kredytowych spoza Banku Millennium), całkowita kwota do zapłaty: 31 206,01 zł, oprocentowanie stałe 6,3%, całkowity koszt kredytu: 10 960,95 zł (w tym: prowizja 0,8% (161,96 zł), odsetki 5 840,08 zł, usługi dodatkowe 4 958,91 zł w postaci ubezpieczenia 4 958,91 zł, opłata za Konto 360° 0 zł pod warunkiem zaksięgowania na koncie min. 1 000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu, w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł), 81 miesięcznych rat równych w wysokości 385,26 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „Zmień Bank swojego kredytu II edycja” dotyczy pożyczek konsolidacyjnych, tj. pożyczek, w których część albo całość udzielonej kwoty przeznaczona jest na spłatę produktów kredytowych (kredytów, pożyczek, zadłużenia na kartach kredytowych oraz w limitach w koncie) spoza Banku. Jednym z warunków skorzystania z Promocji jest zawarcie umowy ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka. Promocja nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi pożyczek gotówkowych i można z niej skorzystać tylko raz w trakcie jej trwania. Promocja trwa od dnia 1 września 2018 r. do dnia 28 lutego 2019 r.

Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „Zmień Bank swojego kredytu II edycja”. Opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej w ramach ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu – ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Wymienione wyżej dokumenty są dostępne w oddziałach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki, w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia.
  
Electra16.10.2021 04:55:37
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » #KREDYT #KONSOLIDACYJNY » POŻYCZKA KONSOLIDACYJNA BANK MILLENNIUM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny